Praca

Wszystkie osoby , które nadeślą swoje dokumenty  zostaną włączeni do wewnętrznej, osobowej bazy danych ewentualnych kandydatów.
Prosimy o umieszczenie następującej klauzuli w dokumentach aplikacyjnych:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami."

Poszukujemy do pracy

Zakłady Przemysłu Ziemniaczanego w Pile „ZETPEZET” sp. z o.o ul. Młodych 30 64-920 Piła poszukują na stanowisko: pracownik ds. handlu zagranicznego w dziale marketingu i sprzedaży:

Miejsce pracy: Piła

Opis stanowiska:

  • organizowanie i koordynowanie wysyłki eksportowej (sporządzanie, kompletowanie dokumentacji),
  • przygotowywanie i prezentacja oferty eksportowej,
  • negocjowanie warunków współpracy z klientem,
  • obsługa i utrzymanie długotrwałych relacji z klientem zagranicznym,
  • realizacja planów sprzedażowych,
  • pozyskiwanie nowych klientów.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie minimum średnie, wskazane kierunkowe: handel, ekonomia,  logistyka, transport,
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny),
  • rozwinięte umiejętności organizacyjne i negocjacyjne,
  • umiejętność budowania długofalowych relacji z klientem zagranicznym,
  • prawo jazdy kat. „B” (aktywne),
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę

Jednocześnie informujemy, że w celu przeprowadzenia kolejnych etapów rekrutacji skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Zakłady Przemysłu Ziemniaczanego w Pile „ZETPEZET” sp. z o.o ul. Młodych 30 64-920 Piła poszukują pracownika na samodzielne stanowisko : AUTOMATYK

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie kierunkowe: automatyka, robotyka, mechatronika, elektronika,
  • umiejętność programowania sterowników PLC gównie Siemens,
  • umiejętność obsługi przetworników częstotliwości oraz napędów,
  • umiejętność analizy schematów elektrycznych i dokumentacji technicznej,
  • mile widziane będą uprawnienia elektryczne minimum do 1kV oraz uprawnienia pomiarowe
  • doświadczenie zawodowe w dziale utrzymania ruchu przedsiębiorstwa produkcyjnego,
  • zaangażowanie w wykonywana pracę,

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • zatrudnienie na pełny etat,
  • pracę jednozmianową,
  • możliwość awansu,
  • możliwość podwyższania kwalifikacji,
  • możliwość nauki lub doskonalenia języków obcych,
  • możliwość korzystania z ZFŚS.

Praktyki zawodowe

1. Zgłoszenie na praktyki studenckie.

Zakłady Przemysłu Ziemniaczanego w Pile ?ZETPEZET? Sp. z o. o.  umożliwiają studentom i absolwentom  zdobycie doświadczeń zawodowych w ramach nieodpłatnych praktyk, które pozwalają na zapoznanie się ze specyfiką funkcjonowania i organizacji  przedsiębiorstwa produkcyjnego.

?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami.?

2. Umowa pomiędzy Uczelnią a Zakładami Przemysłu Ziemniaczanego ?ZETPEZET? Sp. z o. o.

W przypadku podjęcia decyzji o przyjęciu studenta na praktykę studencką podpisywana jest Umowa o organizację i odbywanie studenckich praktyk zawodowych.
Podpisanie umowy poprzedzone jest uzgodnieniem Programu studenckich praktyk zawodowych pomiędzy Organizatorem a Uczelnią, który stanowi załącznik do umowy.

3. Odbywanie praktyk.

W pierwszym dniu rozpoczęcia praktyki zawodowej student zobowiązany jest do odbycia szkolenia wstępnego z zakresu BHP i Ppoż., organizowanego przez służbę bezpieczeństwa i higieny pracy. W godzinach pracyZakładów Przemysłu Ziemniaczanego ?ZETPEZET? Sp. z o. o. , student odbywa praktykę w liczbie godzin oraz terminie określonym w Umowie o organizację i odbywanie studenckich praktyk zawodowych.

4. Zakończenie praktyk.

W oparciu o opinię sporządzoną przez opiekuna, potwierdzona zostaje praktyka zawodowa o odbyciu praktyki przez studenta. Potwierdzenie to może przybierać dowolną formę pisemną ? w zależności od preferencji Uczelni, np. zaświadczenia, wpisu w dzienniku praktyk, itp.